Urimi me plot ndjenja i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam

08.11.2019

Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj.

“O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti je dhe do mbetesh dashuria ime ma e madhe pa të cilën dashuri asnjë dashuri tjetër nuk do te kishte kuptim.

Lus Zotin gjithmonë, të kesh shëndet e buzëqeshje në fytyrën tënde ma e mira ime”, shkruan Leonora në urim, ndërsa publikon edhe dhuratën e ditëlindjes për nënën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *