Nuk përmbahet Geta Beqa, tregon ‘muskujt’ në publik

11.11.2019

‘Bodybuilderja’ Geta Beqa është kthyer tashmë në një personazh mjaft të përfolur.

Ajo është një ndër të paktat femra shqiptare, e cila ka një trup aq muskulor, përcjellë ORAinfo.

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique” është gjithashtu mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku vë në pah format e saj fizike.

Geta ka treguar bakrun e saj me ‘kocka’.

Edhe psë nënë e dy fëmijëve, Geta duket një në super formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.