Genta Ismajli, e reklamon makinën luksoze të “dashurisë” së saj, milionerit turk (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, tashmë ka dalë hapur me të dashurin e saj të ri, Hysen Usta i cili është një biznesmen i suksesshëm turk.

Genta nuk heziton të paraqitet vazhdimisht me e fotografuar dhe publikuar në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Madje, ajo nuk heziton t’i “reklamojë” asetet e të dashurit të saj si dhe udhëtimet luksoze që ajo bën vazhdimisht. Së fundmi ajo ka publikuar pamje teksa po shëtiste me makinën luksoze të Hyseinit, të tipit “Lamborghini”.