Ariana zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan, kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit

Dardania Press – Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo
Këtë kohën e fundit ata i kanë kaluar pushimet në Maldives dhe nga atje kanë publikuar imazhe të ndryshme.

Pasi janë kthyer në shtëpi, Arianës po i mungojnë ditët në plazh.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan provokues e kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit.